Menu

Przedmioty humanistyczne


  • Tytus Sztyma - laureat I Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej dla Gimnazjalistów

  • Martyna Czajkowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

  • Hanna Kawecka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

  • Andrea Pawełczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

  • Tytus Sztyma - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Tytus Sztyma - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

  • Julia Kazimierska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

  • Hanna Kawecka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

  • Fabian Chudzik - finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

  • Martyna Czapiewska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Łukasz Bunio - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

  • Antoni Majewski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864 Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego"

  • Natalia Wasielewska- laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Patrycja Pazdyk - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Jakub Wegner - laureat konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Aleksandra Bieniek - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Martyna Czajkowska - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Karolina Deckert - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Andżelika Hapka - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Paulina Gajos - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Anita Nowicka - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Dominika Puzio - laureatka konkursu z języka polskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Hubert Żmudziński - laureat konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Justyna Moszyńska- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Wanesa Szczerek- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Hanna Kawecka - laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Olimpia Rykaczewska - laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Aleksandra Drab- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Izabela Krasowska- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Zuzanna Strzelecka- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Andżelika Hapka- laureatka konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Mateusz Michalak- laureat konkursu z języka angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie

  • Natalia Wasielewska, Jędrzej Alicki, Maciej Baczyński
    - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Aleksandrze Fredrze

  • II OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY - ELIMINACJE REGIONALNE - ZWYCIĘSTWO, ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO. ZESPÓŁ W SKŁADZIE: Jędrzej Alicki (IIIc), Krzysztof Berchert (III b), Tytus Sztyma (III d)

  • Wanesa Szczerek - I miejsca w szkole i regionie wśród klas III gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie BIG CHALLENGE

  • Justynia Moszyńska - II miejsca w regionie wśród klas III gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie BIG CHALLENGE

  • Aleksander Maliszewski - II miejsce w regionie i I miejsce w szkole wśród klas pierwszych gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie BIG CHALLENGE
  • Przedmioty matematyczno - przyrodnicze

  • Nicola Koprzywa - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

  • Krzysztof Berchert - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

  • Martyna Czajkowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

  • Łukasz Bunio - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

  • Maria Wrzesień - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

  • Łukasz Bunio - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

  • Alicja Pera - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

  • Alicja Pera - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

  • Paulina Gajos - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

  • Jakub Kluczkowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

  • Alicja Pera - I miejsce w konkursie matematycznym o Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Martyna Czajkowska - laureatka konkursu matematycznego o Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Natalia Wasielewska - laureatka konkursu matematycznego o Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Łukasz Bunio - laureat konkursu matematycznego o Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Krzysztof Berchert - laureat konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Karolina Deckert - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Małgorzata Duszyńska - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Paulina Gajos - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Hanna Kawecka - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Julia Kazimierska - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Jakub Kluczkowski - laureat konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Nicola Koprzywa - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Dmitrij Kostusev - laureat konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Anita Nowicka - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Andrea Pawełczyk - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Herbert Potrykus - laureat konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Julia Składanowska - laureatka konkursu biologicznego Puchar Dyrektora ILO w Koszalinie

  • Nicola Koprzywa - laureatka XVI KONKURSU CHEMICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH REGIONU KOSZALIŃSKIEGO O PUCHAR DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. Wł. BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE

  • Krzysztof Berchert - finalista XVI KONKURSU CHEMICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH REGIONU KOSZALIŃSKIEGO O PUCHAR DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. Wł. BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE

  • Gimnazjum nr 11 - I miejsce zespołowo w XVI KONKURSIE CHEMICZNYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH REGIONU KOSZALIŃSKIEGO O PUCHAR DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. Wł. BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY - "KANGUR 2017":

  • Czajkowska Martyna kl. III d - wynik bardzo dobry
  • Pera Alicja kl. III c - wyróżnienie
  • Bunio Łukasz kl. III a - wyróżnienie
  • Dzwonek Joanna kl. II c - wyróżnienie
  • Glaner Witor kl. Ic - wyróżnienie
  • Butrynowski Piotr kl. I c - wyróżnienie
  • Dullek Natalia kl. I a - wyróżnienie
  • Domańska Marta kl. I f - wyróżnienie
  • Wilczek Wiktoria kl. I a - wyróżnienie
  • Ząbek Dawid kl. I c - wyróżnienie
  • Inne dziedziny

  • II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Sportu INFORMATYK ROKU 2017
    (26.04.2017r.)

    Mateusz Turczynowicz - II miejsce


  • WOJEWÓDZKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
    (07.04.2017r.)

    Antoni Majewski - II miejsce


  • I miejsce drużynowo w XL Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy
    o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - etap powiatowy (05.04.2017r.)

    Skład drużyny:

    Maciej Hirny - I miejsce indywidualnie

    Dominik Cegielski
    Łukasz Czapliński


  • Powiatowy Konkurs Informatyczny organizowany przez Computer College i Wydział Elektroniki Politechniki Koszalińskiej
    "3 x I: Informatyka, Informacja, Infostrada"
    (25.03.2017r.)


    Mateusz Turczynowicz - I miejsce

  • Przedmioty artystyczne

    W przygotowaniu...

    Sukcesy plastyczne

    W przygotowaniu...

    Sport

  • Mistrzostwo Województwa w Gimnazjadzie Piłki Ręcznej Chłopców

  • II miejsce drużyny piłki ręcznej chłopców na VIII Ogólnopolskim Turniej Piłki Ręcznej "Drwęca Cup"
  • Sukcesy z ubiegłych lat

    Archiwum

    Dzwonki

    1.   8.00 - 8.45
    2.   8.55 - 9.40
    3.   9.50 - 10.35
    4.   10.50 - 11.35
    5.   11.45 - 12.30
    6.   12.45 - 13.30
    7.   13.40 - 14.25
    8.   14.35 - 15.20
    9.   15.25 - 16.10

    Kontakt

    Gimnazjum nr 11
    im. Lotników Polskich
    ul.Sportowa 19
    75-503 Koszalin
    tel./fax 94 345 11 54


    gim11.koszalin@o2.pl

    Biuletyn informacji Publicznej

    Biuletyn Informacji Publicznej





    © Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie