Menu

Przedmioty humanistyczne


  • Roksana Stachnik - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla gimnazjów

  • Anna Prokop - laureatka Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

  • Aleksander Maliszewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Fabian Chudzik - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Borys Pieńkowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Anna Prokop - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Bartosz Stryjewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Zofia Kowalczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Aleksander Maliszewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów

  • Julia Strzałkowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla gimnazjów

  • Małgorzata Kowal - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

  • Piotr Krzyżyński - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

  • Borys Pieńkowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

  • Anna Grabarczyk - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Franciszek Bałaj - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Tomasz Czerepkow - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Julia Ziółkowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

  • Zoja Hordyńska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Julia Soszyńska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Natalia Dullek - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Olga Kryń - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Michał Pesta - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Aleksander Kunat - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Gabriela Stenka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Martyna Ogrodniczak - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Julia Drzymalska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Konrad Buczek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów

  • Magdalena Rygorowicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjów

  • Zofia Kowalczyk - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych

  • Zuzanna Dudzic - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych

  • Roksana Stachnik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów

  • Piotr Więckowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy
    o Społeczeństwie dla gimnazjów

  • Piotr Więckowski - finalista Małej Olimpiady Wiedzy
    o Społeczeństwie dla gimnazjów

  • Aleksander Maliszewski - poseł na Sejm XXIV sesji Dzieci
    i Młodzieży 2018

  • Gabriela Stenka - posłanka Sejm XXIV sesji Dzieci i Młodzieży 2018

  • Bartosz Stryjewski - I miejsce w szkole, I miejsce w regionie oraz
    I miejsce w Polsce wśród innych siódmoklasistów w konkursie The Big Challenge

  • Gabriela Stenka - I miejsce w szkole i VI w regionie w kategorii klas II gimnazjum w konkursie The Big Challenge

  • Olga Kryń - I miejsce w szkole i VII w regionie w kategorii klas III gimnazjum w konkursie The Big Challenge

  • Andrzej Lisowski - I miejsce w Konkursie Recytatorskim
    im. C. K. Norwida

  • Michalina Głusek - II miejsce w Konkursie Recytatorskim
    im. C. K. Norwida

  • Katarzyna Stawiszyńska - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim
    im. C. K. Norwida

  • Aleksander Maliszewski - I miejsce w Międzyszkolnym Regionalnym Konkursie Literackim "Opowiadania gwiazdowe"

  • Julia Zalech - III miejsce w Międzyszkolnym Regionalnym Konkursie Literackim "Opowiadania gwiazdowe"

  • Przedmioty matematyczno - przyrodnicze


  • Mikołaj Pitak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    dla gimnazjum

  • Witold Petrulis - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    dla gimnazjum

  • Krzysztof Wróbel - laureat wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych

  • Julia Górna - laureatka wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    dla szkół podstawowych

  • Roksana Stachnik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjum

  • Natalia Dullek - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjum

  • Michalina Jaśkiewicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjum

  • Agata Jegier - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    dla gimnazjum

  • Julia Kopacz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    dla gimnazjum

  • Mikołaj Pitak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    dla gimnazjum

  • Witold Petrulis - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    dla gimnazjum

  • Krzysztof Wróbel - laureat wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych

  • Julia Górna - laureatka wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    dla szkół podstawowych

  • Roksana Stachnik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjum

  • Natalia Dullek - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjum

  • Michalina Jaśkiewicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjum

  • Agata Jegier - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    dla gimnazjum

  • Julia Kopacz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    dla gimnazjum

  • Aleksander Zakrzewski - I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Mistrz Pamięci"


    MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2018


    KATEGORIA MALUCH:


    DMOWSKI HUBERT kl. IV c SP - wynik bardzo dobry

    ANTOSZ ZOFIA kl. III a SP - wyróżnienie

    WAWRYK MICHAŁ kl. IV a SP - wyróżnienie

    NOWE FRANCISZEK kl. IV a SP - wyróżnienie


    KATEGORIA KADET:


    GÓRNA JULIA kl. VII a SP - wyróżnienie

    WRÓBEL KRZYSZTOF kl. VII b SP - wyróżnienie

    DUDZIC ZUZANNA kl. VII c SP - wyróżnienie

    GLANER WIKTOR kl. II c Gim. - wyróżnienie

    ZĄBEK DAWID kl. lI c Gim. - wyróżnienie

    BUTRYNOWSKI PIOTR kl. II c Gim. - wyróżnienie

  • Inne dziedziny

  • Powiatowy Konkurs Informatyczny organizowany przez Computer College i Wydział Elektroniki Politechniki Koszalińskiej
    "3 x I: Informatyka, Informacja, Infostrada"
    (17.03.2018r.)

    Mateusz Turczynowicz - I miejsce



  • Aleksander Zakrzewski kl. IIc - I miejsce w konkursie matematycznym "Mistrz Pamięci" zorganizowanym w ramach "Tygodnia Matematyki w Ekonomie"


  • I miejsce w XLI Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy (28.02.2018r.)

    Skład drużyny:

    Maciej Hirny
    Mateusz Wawrzyniak
    Adrian Jabłoński


  • Julia Górna - wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Fotografii Dziecięcej - Koszalin 2017

  • Curyło Sara, Czerepkow Tomasz, Klemke Aleksandra, Krygier Nikola, Placek Hanna, Słodziński Miłosz, Wróbel Krzysztof -
    finaliści I edycji Konkursu Fotograficznego TWÓRCZY KOSZALIN
    "Miasto w oczach młodych"

  • Franciszek Nowe - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym "Masterszefik"


  • Przedmioty artystyczne


  • Wiktor Parol - laureat II miejsca w konkursie plastycznym "Malujemy jak Matejko"


  • Sport


  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Koszalina w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Koszalina w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt


  • Sukcesy z ubiegłych lat

    Archiwum

    Dzwonki

    1.   8.00 - 8.45
    2.   8.55 - 9.40
    3.   9.50 - 10.35
    4.   10.45 - 11.30
    5.   11.40 - 12.25
    6.   12.45 - 13.30
    7.   13.45 - 14.30
    8.   14.40 - 15.25
    9.   15.35 - 16.20

    Kontakt

    Szkoła Podstawowa nr 23
    im. Lotników Polskich
    ul.Sportowa 19
    75-503 Koszalin
    tel./fax 94 345 11 54


    gim11.koszalin@o2.pl

    Biuletyn informacji Publicznej

    Biuletyn Informacji Publicznej





    © Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie